HAKKIMIZDA

2009 yılında kurulan Arri Tur’un sektöre adım atması, turizm dünyası için önemli bir kilometre taşı oldu. Kuruluşundan itibaren hızlı şekilde büyüyerek yurt içi organize seyahat sektöründe ilkleri gerçekleştirme misyonuna sahip bir tur operatörü olan Arritur, vizyoner yapısı ile de birçok ilke imza attı.

Türkiye’nin önde gelen seyahat ve turizm kuruluşu olan Arritur, yurt içinde yüzlerce otelin satış ve pazarlamasını gerçekleştiriyor. Türkiye’de 15, yurt dışında ise İngiltere , iran , cezayir , kuveyt destinasyonu kapsayan yüzlerce tur paketi üreten firma, çatısı altında Antalya Kaleiçi Karyatit hotelide buunmaktadır.

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği’ne (TÜRSAB – 7109 ) üye olan acentamız, birliğin tüketicilerini kaçak acentalardan korumak ve yaşanacak muhtemel mağduriyetleri önlemek için oluşturduğu ‘’Tatil Meleği’’ karekod uygulamasına sahiptir.

Her geçen gün faaliyetlerini hızla büyüten ARRİTUR olarak, sahip olduğumuz deneyim, kalite ve özveriyle, sizin hayallerinizi gerçekleştirmeye devam edeceğiz.2009 yılında kurulan Arri Tur’un sektöre adım atması, turizm dünyası için önemli bir kilometre taşı oldu. Kuruluşundan itibaren hızlı şekilde büyüyerek yurt içi organize seyahat sektöründe ilkleri gerçekleştirme misyonuna sahip bir tur operatörü olan Arritur, vizyoner yapısı ile de birçok ilke imza attı.